Rezervasyon

Daha iyi fiyatlar için rezervasyonunuzu buradan yapın.

REZERVASYON
Regnum Carya | Golf | Carya Golf Club

CARYA GOLF CLUB

Regnum Carya bünyesinde, Avrupa’nın ilk ve tek tamamı aydınlatmalı golf sahası Carya Golf Club golf severlerin tüm isteklerini karşılıyor.

  2008’de açılan Carya Golf Club’ın Şampiyona Golf Sahası 5 kez British Open şampiyonu Peter Thompson tarafından kurulan Thompson Perrett & Lobb Golf Course mimarları tarafından tasarlanmıştır.

  Pek çok ünlü golf dergisi tarafından dünyadaki en iyi 100 golf kulübü arasında adı geçen Carya Golf Club, Türkiye’de 18 delikli uluslararası turnuvalara ev sahipliği yapabilecek olan sayılı golf kulüplerinden biridir.

  Golf sporunu en iyi şekilde tanıtan ve ev sahipliği yapan Regnum Carya, sahip olduğu teknik özelliklerle adından söz ettiren Carya Golf Club’ta tüm dünyanın heyecanla takip ettiği golf turnuvası Turkish Airlines Open’a 3 kez ev sahipliği yapmıştır. Turnuvanın yapıldığı tamamı özel bir aydınlatma sistemiyle aydınlanan golf sahası bu özelliği ile Avrupa’da ilk ve tek olma ayrıcalığını taşımaktadır. Carya Golf Club’ta düzenlenen Turkish Airlines Open’a Avrupa ve dünyada en iyiler kategorisinde yarışan 78 golfçu katılmıştır.

  Daha fazla bilgi için lütfen www.caryagolf.com’u ziyaret edin.

  **OVERSEEDING TARİHLERİ

  15.09.2023 – 30.09.2023 (dahil) tarihleri arasında overseeding nedeniyle sahamız kapalı olacaktır.

  Buggy: Sadece Buggy yolunda kullanım serbest.

  **HAVALANDIRMA  TARİHLERİ

  07.07.2023 – 10.07.2023(dahil) tarihlerinde saha kapalı olacaktır
  01.08.2023 – 10.08.2023(dahil) tarihlerinde saha kapalı olacaktır